BMW otwiera pierwszy salon w naszym regionie

3
Budowa autoryzowanego obiektu BMW w Kaliszu dobiegła końca zgodnie z planem. W dniach 24.06-1.07 odbędzie się Tydzień Powitalny, podczas którego wszyscy chętni będą mogli dokładnie poznać ofertę nowego kaliskiego dealera.

Prace budowlane przy ul. Wrocławskiej ruszyły w październiku ubiegłego roku. –Dzięki dobrej logistyce inwestycja przebiegła bez opóźnień i udało nam się utrzymać pierwotnie deklarowany termin otwarcia, czyli czerwiec 2017 – mówi Tomasz Bednarek, prezes Premium Areny. – Zima trwała wyjątkowo długo, ale w okresie największych mrozów obiekt był już „zamknięty” i mogliśmy skupić się na montażu instalacji i pracach wykończeniowych – dodaje.

Salon, choć z zewnątrz może wydawać się niepozorny, skrywa w sobie sporo przestrzeni. W ofercie Premium Areny znajdziemy samochody nowe BMW, gwarantowane samochody używane, kompleksowe usługi serwisowe, naprawy powypadkowe oraz oryginalne części i akcesoria niemieckiej marki. – Oferujemy pełen zakres usług i produktów serwisowych dla marek BMW i MINI – przekonuje Sebastian Lis, Kierownik Aftersales. – W trakcie budowy otrzymywaliśmy wiele zapytań od Klientów już jeżdżących BMW, dlatego bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy ich zaprosić na wizytę.

Pracę w kaliskim oddziale Premium Areny znalazło 25 osób, a rekrutacja na niektóre stanowiska wciąż trwa. Jak czytamy na stronie dealera, pożądanymi wartościami nowych pracowników są sumienność, pasja i zaangażowanie.

W dniach 24.06 (sobota) – 1.07 (sobota) Premium Arena zaprasza wszystkich zainteresowanych na Tydzień Powitalny, podczas którego będzie można m.in. odbyć jazdę próbną dowolnym modelem oraz zobaczyć miejsca w salonie, do których zazwyczaj Klienci nie mają dostępu.

Samochodowy segment premium na polskich rynku rośnie w ostatnich latach w zawrotnym tempie. Widać to gołym okiem po samochodach, jakie jeżdżą po polskich drogach. Świadczy o tym również fakt, że kolejny dealer prestiżowej marki zaczyna właśnie działalność w naszym województwie. – Pierwsze wrażenie robi się raz – zauważa Wojciech Grącki, Kierownik Marketingu. – Wierzymy, że solidną pracą i profesjonalizmem zdobędziemy zaufanie Klientów z regionu Kalisza – dodaje.

 

****

Kaliski salon i serwis BMW Premium Arena należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która istnieje na rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat i w swojej ofercie, oprócz BMW, posiada także następujące marki: MINI, ŠKODA, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz SEAT. Powyższe salony usytuowane są na terenie Łodzi oraz w Dobroniu (woj. łódzkie).

[artykuł sponsorowany]

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Nie wiem czy wiesz, ale tam się sprzedaje nowe auta, a nie 15-20 letnie „trójki” i „piątki”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick