Blisko sensacji w Lublinie. Ostrovia przegrała 43:47

6
Do trzech razy sztuka! W końcu udało się rozegrać rewanżowe spotkanie półfinału play off 2. ligi żużlowej. W pierwszym spotkaniu w Ostrowie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 46:44, w piątkowym rewanżu o wszystkim decydował ostatni bieg. Lepsi okazali się żużlowcy Motoru Lublin, którzy wygrali cały mecz 47:43.

Przed ostatnim biegiem Ostrovia przegrywała tylko 40:44. Gdyby para Patryk Dolny i Kamil Brzozowski wygrała podwójnie to z awansu do finału cieszyliby się goście.

W piątek bezbłędny był jednak Paweł Miesiąc, który wygrał ostatni bieg zapewniając swej drużynie awans do finału, w którym Motor zmierzy się że Startem Gniezno.

fot. Anna Kłopocka/tzostrovia.pl

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wiadomo było ze przegramy.I tak dużo pkt uzbieralismy ale to zrozumiałe – brak Lamberta,Smolinskiego i Jeleniewskiego.Aczkolwiek co niektórzy zawodnicy Ostrovi nie dawaja sie nawet na drugą ligę….Nie wystarczy miec bogatych wujków…..Czas zakonczyc karierę albo do amatorki przejsc.

    • dlatego nie awansowali bo ktos na siłe chyba próbował promować rodzine lepiej niech zakonczy kariere ten psełdo zuzlowiec

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick