Bitwa na śnieżki i inne atrakcje, czyli Teatr Rodziców w Ostrowie [ZDJĘCIA]

1
Fot. SP 4 Ostrów Wielkopolski
Na niecodzienną inicjatywę zdecydowali się rodzice uczniów uczęszczających do SP4 w Ostrowie, którzy wystawili świąteczno-zimowy spektakl pełen postaci z bajek. Publiczność zaskoczyli też bitwą na śnieżki.

Co mają wspólnego rodzice z postaciami z bajek: Śnieżką, Bellą, Kopciuszkiem, Piratem Jackiem oraz Czarownicą? Okazuje się, że całkiem sporo. Można było się o tym przekonać w Ostrowskim Centrum Kultury, w którym wystąpił Teatr Rodziców „Magiczna Latarnia” Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowali stroje, choreografię, wyszli na scenę i zaprezentowali świąteczny spektakl. Mowa o rodzicach dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. – Magiczna sceneria, oprawa muzyczna, wizyta św. Mikołaja, gościnny występ Bogny Kowalskiej, a nawet śnieżna bitwa, sprawiły, że siedzący na widowni rodzice, uczniowie i przyjaciele szkoły mogli przenieść się w bajkowy świat, a przesłanie, które tego dnia przekazali aktorzy, pozwoliło zatrzymać się na chwilę w tej świątecznej gonitwie i snuć refleksję, że są rzeczy ważne i ważniejsze, że w tym całym pędzącym świecie najistotniejszy jest drugi człowiek, że to właśnie czyjaś dłoń, uśmiech, obecność są prawdziwym wymiarem świąt Bożego Narodzenia – podkreślają przedstawiciele szkoły.

Niewykluczone, że nie ostatnia, bo publiczności zdecydowanie przypadła do gustu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick