Bilety na „Więc Wiec” w przedsprzedaży. Warto kupić, bo…

0
Krotoszyński cykl koncertów „Więc Wiec” rozpocznie się 2 lipca i potrwa do września. Organizatorzy zagwarantują miłośnikom dobrej muzyki cztery spotkania. Rusza sprzedaż biletów na koncerty i choć są one za niską cenę, warto kupić wejściówki wcześniej. Dlaczego?

Koncerty w ramach „Więc Wiec” to już tradycyjnie spotkania muzyczne na krotoszyńskim rynku. Bilety na każde ze spotkań są we wręcz symbolicznej cenie 10 złotych. To niewiele, zważywszy na to, jakie zespoły pojawią się na scenie. Organizatorzy wyciągają wnioski z przeszłości i w razie załamania pogody planują ewentualne przeniesienie koncertów do sali kinowej kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie. – Wtedy zakupione wcześniej bilety dają gwarancję miejsca siedzącego na sali – informuje Wojciech Szuniewicz, dyrektor Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, organizator „Więc Wiec”.

A kogo usłyszymy na „Więc Wiec” w tym roku? Na początek, 2 lipca grupa HEY z wokalistką Katarzyną Nosowską. Kto nie zdążył posłuchać koncertu chociażby w Ostrowie Wielkopolskim w ramach festiwalu „Wszyscy śpiewamy na rockowo”, koniecznie musi odwiedzić Krotoszyn. Następny w kolejce – Organek. Jego koncert zaplanowano na 30 lipca. 12 sierpnia zagra grupa BOOGI BOYS, a na deser wyjątkowa Brodka. Na nią poczekać musimy aż do 3 września, ale warto. Wszystkie spotkania w cyklu rozpoczynają się od godziny 18:00, przed głównymi gwiazdami będą pojawiać się zespoły supportowe.

Bilety na „Więc Wiec” można nabywać drogą elektroniczną pod linkiem http://bilety.kok.krotoszyn.pl/

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick