DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Bilety na mecz Stali z Czarnymi Słupsk czekają. Weź udział w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest sześć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk w ramach 2. kolejki Orlen Basket Ligi.

Po porażce w kiepskim stylu z Dzikami Warszawa Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski przygotowuje się do pierwszego meczu w tym sezonie przed własną publicznością. W piątek o 18:45 podejmie Grupę Sierleccy Czarni Słupsk. Mamy bilety na to spotkanie. Aby wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o jeden z nich, trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Napisz w kilku zdaniach, jak – według Ciebie – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski poradzi sobie w sezonie 2023/24 Orlen Basket Ligi”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Stal”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 28 września 2023 roku (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie jest sześć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk, który odbędzie się w piątek, 29 września o 18:45 w 3mk Arenie Ostrów.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz