Bilety na mecz Polska – Rosja już w sprzedaży

1
foto: Jarek Pabijan jarek.pabijan@wp.pl tel +48 601 83 62 58
Ruszyła sprzedaż biletów na towarzyski mecz Polska – Rosja, który już 14 czerwca odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Czerwcowe spotkanie będzie dla trenera kadry Marka Cieślaka, ostatnim etapem selekcji zawodników przed finałem Drużynowego Pucharu Świata.

Po niedawnym spotkaniu w Krakowie, gdzie Żużlowa Reprezentacja Polski pokonała reprezentację Australii 49:41, nadchodzi czas na trzeci i ostatni etap selekcji kadry przed najważniejszym w tym sezonie występem Polaków, który odbędzie się 8 lipca na torze w Lesznie. Na ostatniej prostej w przygotowaniach do wspomnianego finału, drużynę „biało-czerwonych”, w Ostrowie Wielkopolskim, sprawdzi niezwykle silna reprezentacja Rosji.

foto: Jarek Pabijan

Dla obu drużyn będzie to ostatni sprawdzian przed lipcowym Drużynowym Pucharem Świata w Lesznie, gdzie reprezentacja Polski będzie broniła złotego medalu, wywalczonego przed rokiem. Na torze w Ostrowie Wielkopolskim zobaczymy więc najlepszych polskich żużlowców, którzy zaliczają się do światowej czołówki. W poprzednich latach w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się już mecze Żużlowej Reprezentacji Polski z Rosją, Australią i Danią. Każde ze wspomnianych spotkań cieszyło się dużym zainteresowaniem ostrowskiej publiczności. Wierzę, że nie inaczej będzie tym razem powiedział Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Dla wszystkich kibiców, którzy chcą poczuć żużlowe emocje mamy dobre wieści. Wejściówki na mecz Polska – Rosja są już w sprzedaży. Nabywać je można za pomocą portalu www.kupbilet.pl oraz www.bilety.tzostrovia.pl.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick