I Bieg Samuraja. Bez mety, liczy się wytrzymałość

0
I Bieg Samuraja o Puchar Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie wielkim testem na wytrzymałość dla każdego, kto chce sprawdzić się w biegu. Organizatorem zawodów jest klub karate Karate Kuźma Team, a imprezę zaplanowano na 24 czerwca.

I Bieg Samuraja jest imprezą sportową otwartą dosłownie dla każdego. To wyjątkowy bieg, bo… bez mety. W wyścigu będzie liczyła się wytrzymałość biegacza, więc zasada jest jedna – bieg aż do zmęczenia, meta jest w dowolnym momencie. Puchar zdobędzie osoba, która pobiegnie najdłużej.

Start będzie miał miejsce spod Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Od godziny 9:30 wszyscy zapisani do biegu otrzymają instrukcje organizatorów i sędziów biegu. Zostanie wyznaczony start i trasa, ale będzie chodziło o to, kto najdłużej wytrzyma podczas biegu. Do biegu organizatorzy zapraszają i młodych, i starszych. Kategorie wiekowe będą ustalone.

Na bieg obowiązują zapisy, które przyjmuje klub Karate Kuźma Team. Kontaktować można się za pośrednictwem Facebooka, mailowo pod adresem piotr_kuzma@poczta.fm . Zapisy przyjmowane będą do 22 czerwca włącznie.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick