Bezpłatne szkolenie dla przyszłych rodziców

0
7 czerwca w ostrowskim szpitalu odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży. Głównym punktem spotkania będzie szkolenie z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Wszystko w ramach kampanii "Bezpieczny Maluch".

Kampania Bezpieczny Maluch to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla ciężarnych. Spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa. W 2017 roku Kampania spotka się z przyszłymi rodzicami aż 110 razy w całej Polsce.

Do Partnerów Kampanii dołączył Szpital w Ostrowie Wielkopolskim, który współorganizuje najbliższe spotkanie. Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia. Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia ciężarnych i niemowląt. Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem.

Zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do Szpitala w Ostrowie przy ul. Limanowskiego 20/22, gdzie 07.06.2016 w godz.17.00-20.30 odbędą się warsztaty Kampanii. Na to bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja na stronie www.bezpiecznymaluch.pl. Informacje o warsztatach przekażcie wszystkim przyszłym rodzicom, a sami śpieszcie się z zapisywaniem bo liczba miejsc jest ograniczona!

Informacje o spotkaniu i rejestracji można dokonać na stronie: http://bezpiecznymaluch.pl/warsztaty/szczegoly/474

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick