Bezpłatne badania USG i USG 4D. 20 maja w Kaliszu

0
Przed nami kolejna edycja ogólnopolskiej akcji "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama". W jej ramach kaliska galeria handlowa zaprasza na bezpłatne badania USG i USG 4D.

Już po raz kolejny Galeria Tęcza oraz Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo zapraszają przyszłe mamy, ojców, młodych rodziców do udziału w ogólnopolskiej akcji „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama”.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 maja w godzinach 11.00-16.00 na 1 piętrze Galerii Tęcza (vis a vis salonu Empik).

Przyszli rodzice oraz pary, które niedawno zostały rodzicami czy też planują dziecko, mogą skorzystać z bezpłatnych, fachowych porad doświadczonych specjalistów, a kobiety w ciąży z bezpłatnych badań USG i USG 4D. Będą one wykonywane w specjalnie przygotowanych mobilnych gabinetach.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna dla młodych rodziców jest wiedza na temat zdrowia w czasie ciąży oraz właściwej opieki nad niemowlęciem, dlatego zaprosiliśmy do naszej Galerii Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo. Każda edycja organizowanej przez Fundację akcji „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, dlatego serdecznie zapraszamy również w tym rokumówi Monika Krawczak, Dyrektor Tęczy Kalisz.

Cennych i rzetelnych porad udzielać będą między innymi: położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, dietetyk oraz specjaliści szkół rodzenia. Zakres prowadzonych konsultacji jest bardzo szeroki i obejmuje takie tematy jak m.in.:

  • pokazy pierwszej pomocy pediatrycznej
  • prezentacja chustowania
  • instruktaż bezpiecznej kąpiel.
  • pomiar ciśnienia krwi.

 

Przewidziane są również konkursy z ciekawymi nagrodami dla przyszłych rodziców.

Jak zawsze organizatorzy przypominają , iż nie są prowadzone wcześniejsze zapisy na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Badania rozpoczynają się o godz. 11.00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji, będą mogły wpisać się na listę. Liczba miejsc ograniczona.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick