Benuszak trafia. LKS wygrywa

Wynik sobotniego meczu otworzył niezawodny Krystian Benuszak. Najlepszy snajper gołuchowian na listę strzelców wpisał się w 25 minucie.

Kolejne bramki padły w samej końcówce I połowy. W 40 minucie do wyrównania dla gości doprowadził Dawid Lisek. Odpowiedź gołuchowian była jednak błyskawiczna. Tuż przed zakończeniem I części drugiego gola dla gospodarzy strzelił Jakub Szymkowiak.

W II połowie było interesująco. Rywale walczyli ambitnie. Piłkarze Kotwicy chcieli odrobić straty. To im się nie powiodło. Wynik sobotniego meczu na 3:1 dla LKS-u ustalił Krystian Benuszak, który w 81 minucie ponownie pokonał bramkarza Kotwicy.

Cenne zwycięstwa na boiskach rywali zanotowały dzisiaj drużyny: Pogoni Nowe Skalmierzyce i Ostrovii 1909. Biało-czerwoni po trafieniu Łukasza Wiącka w 83 minucie wygrali 1:0 w Lesznie z tamtejszą Polonią, tymczasem Pogoń pewnie pokonała 3:0 ekipę Orkana Śmiłowo.