To będzie aktywny weekend. Fit-Eksperci w gotowości!

0
Wspólny trening nordic walking i nie tylko, pokazy kulinarne, rozmowy z dietetykiem i kosmetologiem to tylko część tego, co przygotowali eksperci programu "Fit-Motywator" telewizji Proart na najbliższą niedzielę 23 kwietnia na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce. Obecność w wygodnym dresie i z dobrym nastrojem obowiązkowa.

Spotkanie z ekspertami z zakresu dietetyki, kosmetologii i fitnessu rozpoczyna się dokładnie o godzinie 14:00 między „Wieżą Napięć” a boiskiem sportowym. Tam czekać będzie m.in. ekipa, która przygotowała dla wszystkich zestawy ćwiczeń. – Przygotowaliśmy szereg aktywnych atrakcji dla dorosłych i dzieci. Będzie nordic walking, trening EMS ale i porady z zakresu fizjoterapii oraz wskazówki jak unikać kontuzji – zaprasza Marcel Stasierski, fizjoterapeuta i trener personalny.

Na miejscu pojawi się także kosmetolog dr Izabella Łajs. – Będziemy radzić na problemy skórne, z otyłością, cellulitem i wiele innych. Spróbujemy pomóc osobom, które mają problemy z wypadaniem włosów po zimie. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – zachęca specjalistka.

W przygotowaniu są także pokazy kulinarne i stoisko, gdzie w pełnej gotowości będą eksperci od prawidłowej diety. – Kluczowe będą konsultacje z dietetykiem, który podpowie jak zdrowo się odżywiać, ale i pomoże w stworzeniu planu żywieniowego każdej zainteresowanej osobie. Będą też niespodzianki kulinarne – mówi Bartłomiej Garczarek, właściciel firmy cateringowej.

Obecność nad zalewem Piaski-Szczygliczka w niedzielę 23 kwietnia jest wręcz obowiązkowa. Motywacja do zdrowego, sprawniejszego i pełnego wigoru życia jest bowiem na wyciągnięcie ręki. Startujemy o godzinie 14:00, a całe wydarzenie można śledzić także na antenie telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick