Ostrowski Basen Miejski rusza już 5 czerwca!

5
Miłośnicy zjeżdżalni i wodnych atrakcji mogą być spokojni, a nawet pakować strój kąpielowy do plecaka! Już w środę (5 czerwca) rusza Basen Miejski "Olimpijska"! Fala upałów, która ogarnęła Polskę, na pewno zachęci mieszkańców Ostrowa i przyjezdnych to otwarcia kolejnego sezonu wodnych atrakcji.

Ci, którzy chcą odwiedzić Basen Miejski pierwszego dnia, będą to mogli zrobić od godziny 13.00. „Olimpijska” ma do zaoferowania tarasy ziemne, trawiastą plażę o powierzchni ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych i ogromną ilość wodnych atrakcji. W tym roku zamontowane zostało nagłośnienie, rozstawione zostaną duże parasole, a także meble. Ostrowianie będą też mogli skorzystać z dużej ilości leżaków.

Godziny otwarcia Basenu Miejskiego:

W trakcie roku szkolnego: od poniedziałku do piątku (13-19) i w weekend (10-21)

W wakacje: obiekt będzie czynny codziennie od 10 do 21.

Ceny biletów pozostają bez zmian: W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy kosztował będzie 10 zł (normalny 14 zł), a po godz. 16.00 – 8 zł (normalny 12 zł). W niedziele i święta cena biletu ulgowego wynosić będzie 12 zł (normalny 15 zł), po godz. 16.00 odpowiednio 10 zł i 14 zł.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. To jest smażalnia nie basen nie ma gdzie sie schować przed słońcem. Z dziećmi iść na ten basen to tragedia. Żadnych drzew ani cienia.

    • trawa za zielona, woda za mokra, za ciepło, za drogo, brak drzew, brak cienia, kuźwa przyjdź zimą to sie nie usmażysz!

    • No właśnie, a smażalnia na tym basenie jest? Bo ja nad wodą lubię dobrze zjeść i wypić i zakąsić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick