Wysokie miejsce Kubika w Bałtyk-Bieszczady TOUR

17
Krzysztof Kubik z Krotoszyna zajął czternaste miejsce w ultramaratonie kolarskim Bałtyk-Bieszczady TOUR. Trasa prowadziła od Świnoujścia do Ustrzyk Górnych w Bieszczadach. W zawodach wystartowało prawie czterystu uczestników.

Ultramaraton Kolarski Bałtyk-Bieszczady TOUR, czyli 1008 km non stop na rowerze odbył się w dniach od 25 do 27 sierpnia. Wziął w nim udział Krzysztof Kubik, cyklista z Krotoszyna reprezentant O.T.R. INTERKOL – Ostrów Wielkopolski.

Ultramaraton polegał na przejechaniu 1008 km w jak najkrótszym czasie. Po drodze zlokalizowanych było kilkanaście punktów kontrolnych gdzie zawodnicy musieli podbić kartę kontrolną i mogli się dodatkowo posilić. Trasa wiodła przez całą Polskę ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych w Bieszczadach. Kubik dystans ten pokonał bez spania i większych przerw w czasie 45 h 18 min.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

 1. 4
  6

  „Kubik dystans ten pokonał bez spania i większych przerw w czasie 45 h 18 min.” – czyli stwarzał poważne zagrożenie na drogach. Powinna się nim zająć policja.

 2. 3
  9

  Maciej Parysek, gdybyś sam przygotował tą informację to byś wiedział, że jego kolega z Ostrowa osiągnął lepszy czas. Jego wynik jest w pewnej kategorii a nie ze wszystkich startujących. Inny kolega natomiast z Ostrowa w najtrudniejszej kategorii SOLO, gdzie nie można się wozić na kole, również ukończył ten morderczy maraton rowerowy. A wystarczy troszkę zainteresowania a nie korzystanie z gotowców.

  • Tyle że ten kolega troszkę pooszukiwał. Trzeba się by zapytać tych co z nim jechali od samego początku, nie będę podawał o co chodzi dokładnie, ale on doskonale wie, że to jest nieuczciwe względem pozostałych uczestników. Radzą więc sięgnąć do źródeł, a nie wymądrzać się.

  • Ten kolega nie pooszukiwał bo przejechał SOLO, według swoich sił i mozliwości bez wożenia się na kołach innych uczestników. A jeśli mówimy o koledzie z Ostrowa w kategorii OPEN, proszę rzekome „pooszukiwanie” zgłosić do organizatora. Jasne jak słońce. Warto czasem sięgnąć do źródeł niż się wymądrzać.

  • Dziękuję za odpowiedź, wszystkie informacje są na stronie internetowej bałtyk-bieszczady, proszę wpisać w wyszukiwarkę i tam znaleźć kto z ostrowa. Są też nawt zdjęcia. Uprzejmie proszę o minimum wysiłku dziennikarskiego.

 3. Solistów nie było wielu a Kubik w open zajął faktycznie 14 miejsce. Nie widzę problemu z podaniem takiej informacji, rzetelnej informacji. Gratulacje! Dla mnie to niewyobrażalne!

  • W opisie nie jest napisane, że miejsce jest w kategorii, a to duża różnica. Poza tym inny uczestnik (z Ostrowa) uzyskał nawet lepszy czas. Tak czy inaczej wyczyn jest niesamowity.

  • Pani polemizatorka nie wie wiele, co się działo na trasie. Jedni jechali uczciwie inni kombinowali na ile się dało. Żeby o czymś mówić trzeba tam było być.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick