Baletowa “Fantazja” wystąpi z The Royal Moscow Ballet

1
fot. PrestigeMJM
Zrobić sobie selfie z gwiazdą to wielkie wydarzenie. A zatańczyć na tej samej scenie?! Niewiarygodne! Takie wyróżnienie spotkało Martynę Sokołowską, Martynę Sobieraj, Zuzannę Świątek, Marię Sobczak, Martę Dembską, Zofię Idzior, Zuzannę Kuśnierczak, Martę Mrowińską, Zofię Latuszek, Sandrę Nawrocką oraz Lilianę Malinowską. Te 11 młodych tancerek wystąpią u boku mistrzów baletu z The Royal Moscow Ballet!

Dziewczynki zatańczą u boku baletmistrzów 16 października na występie w Poznaniu. Menagment zespołu chciał dać szansę, by młode i utalentowane osoby miały szansę stanąć puentę w puentę z profesjonalistami i zobaczyć, jak wygląda występ na wielkiej scenie.

Grupa baletowa “Fantazja” z Ostrowa Wielkopolskiego już drugi raz wystąpi u boku The Royal Moscow Ballet. Ich ubiegłoroczny występ na tyle spodobał się organizatorom, że po raz kolejny postanowili zaprosić młodych tancerzy.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Z grupy ponad 30 dziewczynek, wybrana została najlepsza 11-tka. – Dziewczynki uczyły się pewnej choreografii i na podstawie obserwacji wybrałam najlepszą 11-tkę. te wybrane, bardzo szybko załapały układ i wykonały go najlepiej technicznie – powiedziała portalowi wlkp24.info Bernadeta Matysiak, opiekunka grupy baletowej “Fantazja”.

Dziewczyny czekają jeszcze próby generalne. – Są bardzo podekscytowane. Dopytują się, czy będą mogły zrobić sobie z gwiazdami zdjęcie, czy będą w telewizji. To jest dla nich niesamowita szansa, by zobaczyć jak wygląda profesjonalny występ baletowy i jak to jest występować przed tak dużą publicznością – dodaje Bernadeta Matysiak.

Trasa grupy The Royal Moscow Ballet rozpoczyna się 14 października w Warszawie, kolejne występy odbędą się 15 października w Toruniu, 16 października w Poznaniu, 17 października we Wrocławiu, 18 października w Zabrzu, 19 października w Krakowie, 20 października w Łodzi i 21 października w Gdyni.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. A chór Aleksandrowa kiedy będzie w Ostrowie i czy np. Mazowsze występuje w Rosji? Bo wydaje się, że w Polsce można zobaczyć więcej rosyjskich artystów niż polskich.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick