Awaria sieci ciepłowniczej. Od nocy nie ma ciepłej wody [AKTUALIZACJA]

5
archiwum wlkp24.info
Trwa naprawa awarii sieci ciepłowniczej, która wystąpiła w nocy ze środy na czwartek w Ostrowie Wielkopolskim w rejonie ul. Kopernika. Dostaw ciepła są pozbawione budynki zlokalizowane przy czterech ulicach: Piastowskiej, Wrocławskiej (od nr. 50 do 60), Kościuszki oraz Kopernika. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w dostawie wody.

Mieszkańców czterech ulic w Ostrowie Wielkopolskim: Piastowskiej, Wrocławskiej (od nr. 50 do 60), Kościuszki i Kopernika dotknęła awaria sieci ciepłowniczej. Wystąpiła ok. 3.00 w czwartek, 5 stycznia w rejonie ul. Kopernika. „Trwają prace nad jak najszybszym usunięciem awarii” – zapewniają przedstawiciele Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego.

Na razie nie jest znana godzina przywrócenia dostaw ciepła.

To druga w ostatnim na terenie miasta awaria. Tuż przed Wigilią doszło do uszkodzenia sieci wodociągowej na odcinku ul. Piłsudskiego (od Kaliskiej do Ledóchowskiego). Więcej TUTAJ.

AKTUALIZACJA 13:45 

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od przedstawicieli Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego wynika, że wciąż trwają prace nad usunięciem usterki. Przerwa w dostawie ciepłej wody może potrwać jeszcze kilka godzin.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Ile metrów / kilometrów sieci ciepłowniczej zostało wymienione / naprawione przez ostatnie powiedzmy 5 lat? Czy jedyne działania Ozc polegają na naprawach awarii? Na co więc idą nasze pieniądze ?

    • Dotąd pieniądze z zysku (ok. 14 mln) szły na spółkę matkę CRK (poprzedni prezes Ziółkowski), na spółkę CRK Energia, która niczego nie produkuje tylko ściąga haracz ze wszystkich spółek na wynagrodzenia, na dotacje do prywatnych spółek sportowych, na reklamę w prywatnych i samorządowych gazetkach. Kto by sie przejmował jakimiś rurami.

  2. Bzdura, byłem obejrzeć miejsce awarii na ul Kopernika. Dziura ogrodzona, nie ma żadnego pracownika do naprawy! A my marzniemy!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick