Awaria! Część Ostrowa nie ma ciepłej wody

11
Fot. UM Ostrów
Ostrowski Zakład Ciepłowniczy wydał komunikat w związku z awarią sieci cieplnej w elektrociepłowni. "Na terenie całego miasta występuje nieplanowana przerwa w dostawie ciepłej wody" - czytamy w informacji.

Awaria spowodowała, że duża część mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego może mieć problemy z dostawami ciepłej wody. OZC nie podaje, jak długo może potrwać naprawa i kiedy wszystko wróci do normy.

Pełna treść komunikatu:

„Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. informuje, że z powodu nagłej awarii sieci cieplnej w Elektrociepłowni Ostrów na terenie całego miasta występuje nieplanowana przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej. Dział Techniczny OZC dokłada wszelkich starań celem możliwie najszybszego usunięcia powstałej awarii. Za utrudnienia przepraszamy!”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. „…w związku z awarią sieci cieplnej w Elektrowni Ostrów.” – Od kiedy ELEKTROWNIA dostarcza ciepłą wodę? Razem z prądem????

  • 1
   1

   Naucz się czytać ze zrozumieniem napisane jest elektrociepłowni więc i ciepło i energia elektryczna

  • Czy w wlkp24.info też są premie? Za to co i jak piszą „redaktorzy” to dawno powinni im je zabrać!!!
   „Awaria! Cały Ostrów nie ma ciepłej wody” jak dla mnie to nie to samo co podano w komunikacie OZC „…na terenie całego miasta występuje nieplanowana przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej…”. Ja ciepłą wodę miałam, bo nie mam z OZC 😉

 2. Coraz lepiej dzieje się w tym mieście … skoro jest tak dobrze po raz pierwszy od lat to skąd aż taka awaria ?? Nie pamietam aż takiej !!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick