Usłyszane w Rybniku: awans przegraliśmy meczem u siebie [WIDEO]

3
Ostrowscy żużlowcy przegrali wczoraj rewanżowy mecz finału Nice 1. Ligi w Rybniku 41:49, tracąc przewagę dwóch punktów wywalczoną na własnym torze. PGG ROW Rybnik wygrywając dwumecz z Ostrovią wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Beniaminka czeka natomiast drugi baraż z rzędu. Arged Malesę czeka teraz dwumecz barażowy ze Stalą Gorzów.

Awans przegraliśmy meczem na własnym torze. Zakładaliśmy, że wygramy dziesięcioma punktami, zwyciężyliśmy dwoma. Gdyby nasz scenariusz się zrealizował, to dzisiaj my byśmy się cieszyli z Ekstraligi – powiedział po meczu Tomasz Gapiński, który krytycznie podszedł to własnej dyspozycji w Rybniku.

Zabrakło moich punktów. Zdobyłem ich za mało dzisiaj. Przegrywałem starty, a tor był taki, że ciężko walczyło się na dystansie – dodał lider Arged Malesy TŻ Ostrovia.

Więcej wypowiedzi po niedzielnym spotkaniu w Rybniku w materiale wideo powyżej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 8
    1

    Nie ma co dramatyzować,sezon bardzo udany.Jeszcze baraż ze Stalą,ale chyba nikt nie ma złudzeń co wyniku dwumeczu.Po prostu trzeba przyjść na mecz podziękować zawodnikom i może mistrzowi świata.Vice na pewno,ale wszyscy liczą na mistrza.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick