Autobusem po inwestycjach. Tradycyjny ostrowski objazd pierwszomajowy [FOTO]

2
II etap obwodnicy, przedszkole na osiedlu Pruślin, hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 9 oraz basen przy ul. Paderewskiego. Te punkty znalazły się na trasie tegorocznego Objazdu Inwestycji w Ostrowie Wielkopolskim. W drogę razem z mieszkańcami ruszyła prezydent Beata Klimek, urzędnicy oraz radni: Alojzy Motylewski, Zygmunt Malik i Łukasz Jędrzejak.

O godz. 9:00 spod urzędu miejskiego wyruszyło pięć wypełnionych autobusów. Więcej we wtorkowym wydaniu „Wydarzeń” w Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Miasto emerytów, jak patrzę na fotki. Nie chcę narzekać, ale ten brodzik to jest naprawdę dla emerytów. To taka większa jakuza za nasze milionowe podatki. Obwodnica? Wszyscy w tym mieście wiedzą, że gdyby nie poprzednik i jego warszawskie możliwości tej inwestycji by nie było, a w tym temacie jestem mocno zorientowany. Dokładnie pamiętam „zasługi” pana Dery, ówczesnych radnych, dla których wizyta komisji infrastruktury ze stolicy była zbędna i zbyt kosztowna. Pamiętamy!
    Pamiętamy też o tym, dla którego radnego przedszkole na Pruślinie było zbyt drogą inwestycją. Hipokryzji nie ma końca.
    Sala sportowa przy szkole nr 9? Cała dokumentacja, projekt gotowy za poprzednika (mam dziecko w tej szkole, więc też jestem w temacie). Więc tak sobie oglądam i analizuję – pozostała jakuza na Paderewskiego. Szkoda tylko, że będzie otwarta
    2 miesiące w roku. Jeśli w czymś się pomyliłem, chętnie sprostuję.B

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick