Auto wjechało w dom. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

0
Fot. Archiwum wlkp24.info
W czwartek późnym wieczorem w Latowicach (gmina Sieroszewice) samochód osobowy uderzył w dom. Trzy ranne osoby zostały przewiezione do szpitala. Wszystkie były pasażerami auta. Nikt z mieszkańców domu nie ucierpiał. Konstrukcja budynku także nie została naruszona. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej.

– Jeden samochód już wraca, ale trudno w tej chwili oszacować, jak długo potrwają działania na miejscuwyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 22:56

W związku z tym, że wszystkie zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim zostały zadysponowane niemal w tym samym czasie (oprócz wypadku w Latowicach doszło też do pożaru sadzy w kominie w jednym z domów w miejscowości Szklarka Śląska w gminie Sośnie, gdzie wysłano podnośnik z PSP w Ostrowie), strażacy z OSP Skalmierzyce zostali wezwani do zabezpieczenia miasta do czasu, aż jednostki nie wrócą do bazy.

Dziś o godz 21:46 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami GBA i GCBA na zabezpieczenie rejonu do PSP Ostrow Wielkopolski.

Opublikowany przez OSP Skalmierzyce 5 kwietnia 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick