Auta w rowach, kierowca w szpitalu. Utrudnienia na DK25

3
Archiwum wlkp24.info
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 25 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia renaulta z volkswagenem. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło około kilometra od Antonina.

Renault miał roztrzaskany przód, a volkswagen – zniszczony tył. Po zderzeniu oba auta wylądowały w rowach po przeciwnych stronach drogi krajowej nr 25 około kilometra od Antonina (kierunek z Oleśnicy). – Samochodami jechały dwie osoby. Kierowcy wyszli z pojazdów o własnych siłach jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej. Jeden z nich został przewieziony do szpitala – mówi dyżurny stanowiska kierowania, Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Na miejscu pracują jeszcze dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz policja. Dwa wozy PSP wróciły właśnie do bazy. Droga jest zablokowana. W każdej chwili policja powinna zezwolić na ruch wahadłowy.

Miejsce, w którym doszło do wypadku (zaznaczone na czerwono):

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. „Kilometr przed Antoninem od strony Oleśnicy” a na mapie zaznaczone miejsce w Antonie przy drodze na Mikstat.
    Może warto poprawnie to zaznaczyć???

    • Na czerwono zaznaczone jest zakorkowanie na drodze a było to kilka metrów od skrzyżowania na Ludwikow. Ostrow tv podał że nie było rannych a jeden był według straży pożarnej

  2. Na czerwono zaznaczone jest zakorkowanie na drodze a było to kilka metrów od skrzyżowania na Ludwikow. Ostrow tv podał że nie było rannych a jeden był według straży pożarnej

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick