Artyści chcą pomóc koleżance „po fachu”. Pomóżmy i my!

0
Ostrowscy artyści jednoczą siły, by pomóc Agnieszce Cieślak-Kosińskiej w walce z ciężką odmianą nowotworu wątroby. Agnieszka również jest artystką, pedagogiem i - jak zapewniają twórcy z Ostrowa - dobrym człowiekiem, któremu naprawdę warto pomóc. Trwa zbiórka 160 tysięcy złotych, brakuje niewiele... Liczy się każda złotówka, a promotorzy zbiórki wierzą, że choć czasy są trudne, uda się zebrać potrzebną kwotę.

Agnieszka Cieślak-Kosińska pochodzi z Kalisza, ma męża i córkę Adę. To dla nich zawzięcie walczy z chorobą. Nasilające się objawy przestała bagatelizować w 2019 roku i szybko okazało się, że guz zaatakował wątrobę i przynosił coraz to nowe problemy, m.in. ucisk dróg żółciowych. Historia choroby Agnieszki jest już na tyle długa i dokuczliwa, że jej samej trudno walczyć o zdrowie. Dlatego potrzebna jest pomoc nas wszystkich.

Artyści z Ostrowa działający głównie przy Ostrowskim Centrum Kultury jednoczą siły, ale i namawiają wszystkich do dołożenia swojej cegiełki w zbiórce dla Agnieszki. Potrzebne jest 160 tysięcy złotych. Dla jednych to kwota niewielka, ale dla potrzebującej Agnieszki zbyt duża, by ona i jej rodzina poradzili sobie z takimi kosztami leczenia. – W chwili obecnej Agnieszki życie pisze swój własny scenariusz. Chcemy zmienić optykę zdarzeń, by nie był widziany przez pryzmat choroby – piszą artyści na Facebook’u Ostrowskiego Centrum Kultury, zachęcając do dołączenia do zbiórki.

Nawet złotówka przyczyni się do tego, że Agnieszka będzie bliżej zdrowia. Internetowa „skarbonka” dostępna jest pod tym linkiem. Pomagajmy!

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick