Arkadiusz Wełna wygrał walkę wieczoru. Octagon No Mercy 9 już za nami [WIDEO]

1
W sobotę w hali przy Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano dziewiątą galę sztuk walki Octagon No Mercy „Art of Legends”. Walkę wieczoru zwyciężył Arkadiusz Wełna, który pokonał Damiana Laszuka i zdobył pas Zawodowego Mistrza Polski Federacji WKN.

Osiem walk zobaczyli w sobotę wszyscy kibice, którym udało się zdobyć bilety na dziewiątą galę Octagon No Mercy. Wypełniona po brzegi hala Szkoły Podstawowej nr 14 znów gościła dobrze zorganizowaną imprezę. Poziom sportowy zróżnicowany.

Najwięcej emocji wzbudziła walka wieczoru, w której na przeciwko siebie stanęli Arkadiusz Wełna i Damian Laszuk. Dwie pierwsze rundy wygrał Wełna, który w ostatniej już opadł z sił. Obaj zawodnicy słaniali się na nogach. Ostatecznie niejednogłośnym werdyktem zwycięzcą ogłoszono kaliszanina.

W pozostałych walkach Mateusz Marucha z Rio Grappling Ostrów Wielkopolski pokonał Dariusza Pobiegę w formule K1. To walka, która stała na najwyższym poziomie sportowym w sobotni wieczór.

W walce freak-ów tym razem gorycz porażki musiał przełknąć Tomasz Łomnicki. Fit Dzik przegrał z Dariuszem Orłowskim. Piotr Kuźma był tłem w pojedynku z Filipem Kułagą. Swoje walki zwyciężali także Vasyl Hawrylchak, Michał Przemyślak i Paweł Biernat. Kolejna X edycja imprezy w przyszłym roku. Paweł Wojtaszak liczy, że już w nowej hali widowiskowo-sportowej.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick