Arged Malesa ostro po swoje. Baraż w najmocniejszym składzie

3
- Do Gorzowa pojedziemy pięcioma juniorami - pisał na swoim profilu facebookowym kilka dni temu wiceprezes zarządu TŻ Ostrovia Waldemar Górski. To wszystko pokłosie przekładanego pierwszego meczu barażowego o PGE Ekstraligę. W klubie jednak nikt nie chciał tego potwierdzić, więc pozostało nam czekać do ogłoszenia awizowanych składów na niedzielny mecz. Dziś już wiemy, że wicemistrz Nice 1. Ligi Żużlowej w Gorzowie walczyć będzie o jak najlepszy wynik, ponieważ do walki został zgłoszony najmocniejszy skład Ostrovii.

Pierwszy mecz barażowy pomiędzy truly.work Stal Gorzów a Arged Malesą TŻ Ostrovia miał odbyć się w pierwotnym terminie 29 września, jednak ze względu na złe prognozy pogody zawody przełożono.

PGE Ekstraliga zdecydowała, że pierwszym mecz zostanie rozegrany 6 października na torze w Gorzowie o godz. 18:00, natomiast rewanż tydzień później w Ostrowie Wielkopolskim o godz. 17:00.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Strzelba! Powiedz po .uj! I tak ich nie objedziesz!trza było wystawić tych juniorów ,nikt z ostrowskich kibiców nie miał by do ciebie żalu! U nas ok ,wystawiaj najlepszych by było dużo kibiców i kasa by ci się zgadzała!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick