Arena Ostrów pęknie w szwach? W niedzielę mecz z Orlen Wisłą Płock [WIDEO]

0
Ostrów Wielkopolski bardzo długo czekał na spotkania z czołowymi zespołami PGNiG Superligi. Nawet jeśli beniaminek w rywalizacji z Orlen Wisłą Płock i Łomżą Industria Kielce spisywany jest na pożarcie, to kibice biało-czerwonych chcą stworzyć kapitalne widowisko na trybunach. Bilety na niedzielny mecz z wicemistrzem Polski sprzedały się w dwa dni. Dlatego ostrowski klub postanowił dostawić krzesełka i wprowadzić w obieg dodatkową pulę wejściówek.

Los sprawił, że w przeciągu pięciu dni kibice Arged KPR Ostrovia zobaczą na żywo dwie najlepsze polskie drużyny. W niedzielę o godz. 17:00 beniaminek PGNiG Superligi zmierzy się z Orlen Wisłą Płock, natomiast już w piątek do Areny Ostrów zawita Łomża Industria Kielce, żeby rozegrać zaległe spotkanie, które zostało przełożone ze względu na występ ekipy Talanta Dujszebajewa w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Oczywiście w obu spotkaniach zdecydowanem faworytem będą goście. Ostrowianie za cel stawiają sobie jednak stworzenie dobrego widowiska. Podkreśla to każdy zawodnik Arged KPR Ostrovia w przedmeczowych wypowiedziach. Drużyna prowadzona przez Macieja Nowakowskiego pokazał już jednak w tym sezonie, że we własnej hali jest groźna dla każdego. Przekonał się o tym chociażby Górnik Zabrze.

Mecz 12. serii PGNiG Superligi: Arged KPR Ostrovia – Orlen Wisła Płock w niedzielę 27 listopada o godz. 17:00. Bezpośrednią transmisję z wypełnionej po brzegi Areny Ostrów będzie można obejrzeć na platformie EMOCJE.TV!

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick