Ankieterzy trafią do ponad 700 domostw

0
W ostatnim tygodniu kwietnia ankieterzy Pracowni Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku z Jarocina zapukają do drzwi mieszkańców pytając o zadowolenie z jakości usług oferowanych przez spółki komunalne gminy Jarocin. Zebrane informacje pokażą jednocześnie stopień obciążenia domowych budżetów wydatkami na usługi komunalne.

Pracownia Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku z Jarocina realizuje badanie na zlecenie spółek komunalnych gminy Jarocin. Badanie ma na celu określenie jakość usług komunalnych i stopień obciążeń budżetów gospodarstw domowych, takimi wydatkami jak: dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków, wywóz odpadów komunalnych, komunikacja miejska oraz usługi sportowe, rekreacyjne i hotelarskie. Ankieterzy odwiedzą ponad 700 gospodarstw domowych. Wywiady kwestionariuszowe przeprowadzają ankieterzy, którzy posiadają upoważnienie (oraz identyfikatory) wydane przez Pracownię Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku w Jarocinie. Badanie jest anonimowe, a uzyskane informacje zostaną wykorzystane w postaci zbiorczych zestawień i analiz. Badanie potrwa od poniedziałku 24 kwietnia do niedzieli 30 kwietnia.

 Świadome zarządzanie usługami komunalnymi wymaga wiedzy analitycznej i zarządczej, która pozwoli lepiej spełnić oczekiwania mieszkańców. Przedsięwzięcie pozwoli Zarządom Spółek lepiej rozpoznać i zaspokajać Państwa potrzeby i oczekiwania wobec oferowanych usług komunalnych. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przychylny udział w badaniu, udzielenie wyczerpujących i szczerych odpowiedzi ankieterom – apeluje burmistrz Adama Pawlicki.

źródło:jarocin.pl

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick