Amfetamina, haszysz i marihuana. Trzy osoby aresztowane, niewykluczone kolejne zatrzymania [ZDJĘCIA]

0
Fot. KPP Krotoszyn
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty posiadania i handlu narkotykami po tym, jak wpadli w ręce krotoszyńskiej policji. Znaleziono przy nich 136 gramów narkotyków, które udało się przejąć zanim weszły na rynek. Wszystko zaczęło się od kontroli dwóch mężczyzn stojących przy jednym z pojazdów.

Dzięki krotoszyńskim policjantom prawie 136 g narkotyków nie trafi na rynek. Kryminalni z Krotoszyna będąc w posiadaniu informacji operacyjnych zauważyli w poniedziałek 6 sierpnia pojazd a obok niego dwóch mężczyzn. Podjechali do nich i wylegitymowali. Podczas kontroli i przeszukania ujawnili narkotyki. – Jeden z mężczyzn trzymał w ręce „skręta”, a w pojeździe ujawniono młynek z zawartością suszu jak i woreczki z suszem. Osoby zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Byli to mieszkańcy Krotoszyna w wieku 57 i 45 lat. Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkanie jednego z zatrzymanych a następnego dnia drugiego  mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Funkcjonariuszom udało się zatrzymać także kolejnego mężczyznę. Tym razem był to 34-letni mieszkaniec Krotoszyna, u którego znaleziono kilkanaście woreczków narkotyków. – Całej trójce mężczyzn przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających, a 34-latek dodatkowo usłyszał zarzut handlu narkotykamiwyjaśnia asp. Piotr Szczepaniak.

Łącznie przechwycono 135,74 gramów marihuany, haszyszu i amfetaminy oraz akcesoria do ich zażywania i wagę do porcjowania nielegalnych substancji. Policja cały czas bada tę sprawę i możliwe są kolejne zatrzymania. Mężczyznom, którzy już wpadli w ręce policji grozi do 3 lat więzienia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick