Akcja służb na Piaskach. Znaleziono kurtkę na tafli lodu [AKTUALIZACJA]

2
Służby ustalają, skąd wzięła się kurtka na tafli lodu na zbiorniku Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej i policję.

Strażacy i policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą na terenie zbiornika Piaski Szczygliczka. – Dostaliśmy zgłoszenie od osoby spacerującej przy akwenie, że na tafli lodu leży kurtka, sprawdzamy teren, żeby stwierdzić, czy nie znajduje się tam osoba potrzebująca pomocy – mówi dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Tymczasem policjanci sprawdzają, czy znalezioną kurtkę można powiązać z czyimś zaginięciem.

AKTUALIZACJA

Jak informują służby, akwen i teren wokół zostały sprawdzone. Nie znaleziono żadnej osoby, a kurtka prawdopodobnie leżała na tafli lodu od kilku dni. Tak wynika z relacji zgłaszającej. Na podobny stan rzeczy zwracają uwagę nasi Czytelnicy. – Policjanci w ciągu ostatnich dni nie otrzymali żadnego zgłoszenia o osobie zaginionej – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Służby mundurowe nie mogą jednak lekceważyć takich sygnałów, dlatego na Piaski przyjechali zarówno strażacy jak i policjanci.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 2
    4

    Kiedyś za komuny by nawet nie pojechali bo leżała na lodzie jakaś kurtka (u nas ludzi mnogo jak mawiał towarzysz Stalin i jemu podobni)…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick