Zgłoś się na casting! Rusza kolejna edycja programu Fit Motywator

0
Robert i Dagmara doświadczyli tego na własnej skórze i już wiedzą, że warto. Są kilkanaście kilogramów lżejsi, ale przede wszystkim zdrowsi. A wszystko dzięki udziałowi w programie Telewizji Proart Fit Motywator. Kolejna edycja rusza niebawem, a wszystkich, którzy chcą zmienić nie tylko sylwetkę, ale i styl życia, 1 lutego zapraszamy na casting do programu.

Dla Roberta Banaszkiewicza, uczestnika drugiej edycji programu Fit Motywator sukcesem było przede wszystkim zrzucenie kilkunastu kilogramów. Od jego zmagań z nadwagą na antenie Telewizji Proart minął już ponad rok, ale Robert nadal walczy o swoje zdrowie i to razem z partnerem programu. – Rok po poprzedniej edycji ćwiczę, staram się utrzymać formę. Nie robię nic na siłę, robię to dla siebie. Tak mi po prostu zostało po programie. Zaraziłem się zdrowym stylem życia – kwituje.

Dagmara Błaszczak także nie wyobraża sobie teraz życia bez ćwiczeń i walki o lepszą wersję samej siebie. – Sylwetka zmienia się dalej, cieżko pracujemy z Mateuszem. Ciało się zmienia, jest więcej mięśni, ja się czuję bardziej sprawna, aktywna. Człowiek się zmienia, generalnie w głowie się wszystko przestawia na zupełnie inne myślenie – stwierdza Dagmara.

Dagmara i Robert są żywym przykładem na to, że warto. Program Fit Motywator to nie tylko treningi, ale też dieta. – Dla każdego uczestnika na pewno będziemy mieć coś indywidualnego – kaloryczności o 1200 do 3000, czyli przekrój bardzo duży; do tego diety bezglutenowe z niskim indeksem glikemicznym, więc każdy może przyjść niezależnie od jakiś tam małych czy większych dolegliwości – mówi Bartłomiej Garczarek, właściciel firmy cateringowej.

Uzupełnieniem diety i treningów jest specjalna pielęgnacja, bo to ona ma ogromny wpływ na ostateczny wygląd skóry całego ciała. – Niechęć do poddania się zabiegom bądź ćwiczeniom jest minusem w tym programie. Z takimi osobami trudno się pracuje i nie możemy uzyskać tego, co byśmy chcieli. W poprzednich edycjach udało nam się, mieliśmy wspaniałych ludzi i mam nadzieję, że w trzeciej serii też tacy się znajdą – mówi dr Izabella Łajs, kosmetolog.

Korzyści płynące z udziału w programie są oczywiste, ale nic tak nie zachęca do działania jak przykład osób, które już przeżyły swoją przygodę z Fit Motywatorem. – To, że Dagmara i Robert zmienili swój styl życia, napawa dumą. Cieszę się, że spodobało im się akurat u nas, bo naszym celem było to, żeby zaszczepić w nich aktywność fizyczną, ale różnoraką – mówi Mateusz Zwierz, trener personalny.

Casting do programu Fit Motywator odbędzie się w piątek 1 lutego o godzinie 17.00 w siedzibie Telewizji Proart w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wolności 19. Serdecznie zapraszamy!

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick