WOŚP w Ostrzeszowie. Kto pojedzie z burmistrzem na motocyklu? [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

0
W Ostrzeszowie trwa liczenie pieniędzy z puszek. Zakończyły się także licytacje. Wiemy, kto pojedzie z burmistrzem na motocyklu na obiad!

W Ostrzeszowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystartowała o godz. 13.00. Rozpoczęły ją turnieje piłki nożnej. Impreza nabrała rozmachu o godz. 15.00 – na parkingu przy Ostrzeszowskim Centrum Kultury sporo się dzieje. Wystąpił zespół Foomix z Zespołu Szkół nr 2. Odbywają się tam również pokazy filmowe dla dzieci. Na zgłodniałych czekają Foodtrucki.

O godzinie 17.10 na scenie pojawi się zespół LaMaro, a o godzinie 20.05 dla ostrzeszowian zaśpiewa Ewelina Lisowska.

AKTUALIZACJA – 16.57
Na parkingu przy Ostrzeszowskim Centrum Kultury pomimo, że dzieje się naprawdę wiele –  nie ma tłumów. Pogoda skutecznie odstraszyła mieszkańców miasta. Być może ludzi przybędzie jak rozpoczną się planowane koncerty i licytacje.

AKTUALIZACJA- 17.03
Z puszek zebrano już 8 820,71 złotych. W tej chwili odbywają się tam występy dzieci. Ktoś zamiast pieniędzy wrzucił do puszki pierścionek.

AKTUALIZACJA- 17.42
Na scenie przed Ostrzeszowskim Centrum Kultury odbywa się właśnie koncert zespołu LaMaro.

AKTUALIZACJA – 18.00
W tej chwili w Ostrzeszowie zebrano 14 181,82 złotych.

AKTUALIZACJA – 19.19
Na koncie WOŚP jest już 24 839 zł. W tej chwili odbywa się tam występ Małgorzaty Dytfeld i Szymona Jeziornego ze Szkoły Zespołów Adama Fulary.

AKTUALIZACJA – 20.04
30 000 złotych – to kwota jaka na tą chwilę zasiliła konto WOŚP.

AKTUALIZACJA – 21.02
Dobiegły końca licytacje w Ostrzeszowie. Kolację na baszcie zje Kamil Wawrzyniak, który zapłacił za nią 2 700 zł, a przejażdżkę z burmistrzem Patrykiem Jędrowiakiem i obiad w “Góreczniku” wywalczył (700 zł) Tomasz Kusiński z Korpys. Żona pana Tomasza także postanowiła powalczyć o coś dla siebie, przekazując pieniądze na szczytny cel. Za 400 zł wylicytowała sesję fotograficzną u jednego z ostrzeszowskich fotografów.

AKTUALIZACJA – 21.36

Ewelina Lisowska na scenie! Tłumy mieszkańców Ostrzeszowa szaleją, śpiewając z nią jej największe przeboje.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick