Nie żyje 4-miesięczne dziecko. Prokuratura bada sprawę

2
archiwum wlkp24.info
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim bada przyczyny śmierci 4-miesięcznego niemowlęcia, które zmarło w jednej z ostrowskich kamienic położonych w centrum miasta.

O tym, że dziecko nie daje oznak życia, rodzice zorientowali się dziś rano. Niestety powiadomieni przez nich ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu, nie byli już w stanie nic zrobić.

Zwłoki dziecka zabezpieczone zostały do sekcji, a to odbędzie się dopiero w najbliższą środę. To pierwszy możliwy termin. – Na tę chwilę wraz z udziałem policji zakończyliśmy oględziny. Wstępne ustalenia wykazały, że do śmierci dziecka nie przyczyniły się osoby trzecie. Zleciliśmy już szereg kolejnych działań, w tym przesłuchanie osób, które będą mogły powiedzieć coś w tej sprawie – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Niemowlę mieszkało z rodzicami i rodzeństwem. Prokuratura bada sprawę. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, w chwili tragedii rodzice byli pod wpływem alkoholu.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick