9 maja miały rozpocząć się MajOSTaszki

2
materiały organizatora
Właśnie dzisiaj 9 maja miały rozpocząć się MajOSTaszki - dwudniowa największa impreza plenerowa w Ostrowie Wielkopolskim z koncertami i atrakcjami dla całych rodzin. Miała. Ale sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że impreza została

Koncerty gwiazd, pokazy fire show, gry i zabawy dla dzieci, atrakcje dla całych rodzin, sztuczne ognie. Tak wyglądały MajOSTaszki 2019, które wielu mieszkańców wspomina do dzisiaj i przyjdzie im wspominać je jeszcze długo, bo w tym roku (przynajmniej w planowanym pierwotnie terminie) się nie odbędą. Festyn miejski miał ruszyć właśnie dzisiaj – w sobotę 9 maja, a zabawa miała trwać tradycyjnie dwa dni.

CZYTAJ: Zakład karny w Kaliszu w nowych rękach. Teraz będzie uczelnią kryminologii

Musimy obejść się jednak smakiem. W maju MajOSTaszków nie będzie. Sytuacja epidemiologiczna, walka z koronawirusem i liczne obostrzenia spowodowały, że tegoroczna edycja stoi pod wielkim znakiem zapytania także w późniejszym terminie. Nie wiadomo bowiem, kiedy restrykcje zostaną zniesione w takim zakresie, by można zorganizować imprezę plenerową cieszącą się popularnością wśród tysięcy osób.

Zabieramy Was więc w podróż do przeszłości, a dokładnie do 2019 roku i zapraszamy do obejrzenia naszych relacji z zeszłorocznej zabawy na Piaskach Szczygliczka!

Czekamy też na Wasze wspomnienia i wrażenia z poprzednich imprez tego cyklu! Które MajOSTaszki wspominacie najlepiej i dlaczego? Piszcie w komentarzach!

PRZECZYTAJ: Lektury na weekend. Zobacz, co polecamy w tym tygodniu!

MajOSTaszki 2019 – sobota

MajOSTaszki 2019 – niedziela

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick