Gołuchów. Czy Makłowicz lubi kuchnię wielkopolską?

0
Kuchnia jest dla niego pretekstem do opowiadania o świecie i tym, co łączy ludzi. Robert Makłowicz, kucharz i podróżnik odwiedził Gołuchów i spotkał się w bibliotece publicznej z mieszkańcami gminy. O czym opowiadał? Jakie miejsce na świecie lubi najbardziej?

Biblioteka Publiczna Gminy Gołuchów pękała w szwach. Wszystko za sprawą spotkania autorskiego z Robertem Makłowiczem. Znany z telewizyjnych programów kulinarnych podróżnik zauroczył publiczność swoją otwartością i lekkością opowiadania o najdalszych zakątkach świata. Jego pasją od dzieciństwa jest historia i to właśnie dzięki gotowaniu może opowiedzieć widzom dzieje regionu, w którym gotuje.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Co więcej, największą miłością kucharza amatora, jak sam o sobie mówi – jest Dalmacja. Region położony na wschodnim wybrzeżu Adriatyku, w którym Makłowicz ma swój dom. I to właśnie tej krainie geograficznej i jej kuchni poświęcona została spora część spotkania w Gołuchowie. Autor programów kulinarnych i książek o tej samej tematyce opowiadał o swojej fascynacji wielokulturowością. Zdradził też kilka szczegółów na temat tego, jak jego kulinarne produkcje telewizyjne wyglądają od… kuchni.  Jesteście Państwo ciekawi, czy znany kucharz, podróżnik zna i lubi potrawy serwowane w naszym regionie? Odpowiedź na to pytanie już wkrótce w Wydarzeniach Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick