400 kg karmy już trafiło do schroniska. A to dopiero początek!

0
Przedsiębiorstwo PROMAX podsumowało właśnie pierwszy miesiąc akcji wspierania Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Wynik jaki udało się osiągnąć jest imponujący – tylko za umowy podpisane w maju nowi abonenci internetu i telefonu stacjonarnego w PROMAX przekazali ponad 400 kg wysokiej jakości karmy. Podarunek niezwłocznie został dostarczony do Schroniska.

– Nasi abonenci udowodnili już wielokrotnie, że mają wielkie serca. W zasadzie nie musieliśmy ich długo przekonywać do zaangażowania w akcję. To dla nas niezwykłe doświadczenie, bo na każdym kroku spotykamy się z wyrazami sympatii – komentuje Marta Krzyżanowska, kierownik marketingu przedsiębiorstwa PROMAX. – Trzeba to podkreślić – pomaganie jest proste. Nasi abonenci podpisując nową umowę oprócz dostępu do szybkiego i stabilnego internetu lub telefonu stacjonarnego przekazują pomoc dla bezdomnych zwierząt. Jestem przekonana, że w kolejnych miesiącach uda się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Zachęcamy do przełączenia się na internet lub telefon stacjonarny w PROMAX – każda nowa umowa to 3 kg karmy dla zwierząt. Warto pomagać!

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick