23-latek miał prawie 200 g marihuany i 0,5 kg klefedronu. Grozi mu do 10 lat więzienia

2
Fot. KPP Ostrów WIelkopolski
Blisko 200 g marihuany i prawie 0,5 kg 4CMC, czyli klefedronu. Taką ilość zabronionych substancji zabezpieczyli policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim u 23-latka. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ostrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie znaczne ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli substancje psychotropowe i środki odurzające. – Było to blisko 200 g marihuany i prawie 0,5 kg 4CMC. Narkotyki zostały zabezpieczone, a materiał dowodowy przekazany do Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

23-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. To nie jedyna osoba w regionie, u której policjanci znaleźli w ostatnim czasie narkotyki. Funkcjonariusze z Kępna zatrzymali 3 osoby posiadające środki zabronione w postaci marihuany, haszyszu oraz amfetaminy. – Pierwszy z nich to 39–letni mieszkaniec Kępna, który posiadał przy sobie amfetaminę, marihuanę i haszysz o łącznej wadze ponad 42 g. Drugi mężczyzna to 41-letni mieszkaniec Kępna, który posiadał przy sobie amfetaminę o wadze 1,15 g. Natomiast trzeci z zatrzymanych to 25-letni mieszkaniec gminy Trzcinica, który posiadał przy sobie środek odurzający w postaci haszyszu i marihuany o łącznej wadze prawie 1 g – mówi st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

W tym przypadku mężczyźni zostali osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a postępowanie w ich sprawie prowadzi tamtejsza policja.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick