Ponad 200 tysięcy odwiedzin w ciągu roku – pierwsza fotka noworodka świętuje pierwsze urodziny!

0
Pierwsza fotka noworodka na naszym portalu obchodzi swoje pierwsze urodziny! Nasz raczkujący jubileusz to też czas podsumowań. Możemy się pochwalić, że w ciągu tego roku naszą zakładkę odwiedziło ponad 200 tysięcy internautów! Dziennie liczba ta przekracza pół tysiąca. Dziękujemy!

Maluchów pojawia się na świecie coraz więcej. Ostrowska porodówka bije kolejne rekordy, jeśli chodzi o liczbę urodzeń. – Już w styczniu pobiliśmy kolejny rekord. Na świat przyszło wtedy 203 noworodków. Luty to także płodny miesiąc! Już powitaliśmy ponad setkę maluszków – mówi Anita Świątek, położna oddziałowa na ostrowskiej ginekologii.

Maluszek po przyjściu na świat może zostać uwieczniony na fotografiach Urszuli Rychlik. To właśnie ona jest autorką fotografii, które znajdziecie w portalowej zakładce „Pierwsza fotka noworodka”. – Noworodki to najlepsi modele, jakich można sobie wyobrazić. Oni niczego nie udają i są w 100% naturalni! Czasami trzeba zrobić drugie i trzecie podejście do zdjęcia, bo maluszek nie za bardzo chce współpracować – śmieje się Urszula Rychlik.

W „noworodkowej” zakładce każdego dnia pojawiają się nowi mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i nie tylko. Coraz więcej mam spoza powiatu ostrowskiego decyduje się rodzić właśnie w ostrowskim szpitalu.

Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia maluchów na naszym portalu!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick