20-latek i dwóch nieletnich z marihuaną. Woreczków z narkotykiem było sporo

4
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
Marihuanę oraz inne środki odurzające znaleziono przy 20-latku oraz dwóch 17-latkach. Do interwencji policji doszło na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Najstarszy z mężczyzn oraz jeden z 17-latków odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Podczas czynności okazało się też, że nieletni mieli przebywać w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

Ostrowscy kryminalni ustalili, że pod jednym z adresów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego ma znajdować się młoda osoba, która posiada przy sobie środki odurzające. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce odnaleźli 20-latka oraz dwóch 17-latków. – Przy 20-latku znaleziono 12 woreczków foliowych, w których znajdowały się środki odurzające. Oprócz mężczyzny, w pomieszczeniu były również dwie osoby nieletnie, które nie powróciły do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Ponadto przy jednym z 17-latków znaleziono narkotyki – poinformowała mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z ostrowskiej komendy policji.

Mężczyźni zostali zatrzymani, 20-latek oraz jeden z 17-latków odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Trzeci z nich został doprowadzony do Policyjnej Izby Dziecka w Poznaniu a następnie trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Zalegalizować maryśkę- w Polsce wtedy będzie się zyło weselej w dobie szarej rzeczywistości i ubóstwa jakie nas czeka… po tych wszystkich pooooooooooooooooooooooooooooooooodwyżkach …..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick