Gracjan Szostak pokazał się ostrowskim kibicom żużla [WIDEO]

6
14-letni Gracjan Szostak zadebiutował na ostrowskim torze w oficjalnych zawodach. Wychowanek Mariusza Staszewskiego w czwartek zajął piąte miejsce w Indywidualnym Pucharze Polski w klasie motocykli o pojemności 250 cc. Brat Sebastiana pokazał momentami spory potencjał mimo niewielkiego doświadczenia. Przed tygodniem Gracjan błysnął formą w zawodach na toruńskiej Moto Arenie, gdzie z trzynastoma punktami uplasował się na drugim miejscu. W czwartek przyszło mu zmierzyć się z domowym torem i własną publicznością. Jak twierdzi Mariusz Staszewski, 14-latek w debiucie spisał się przyzwoicie.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Ambicji – determinacji – systematycznej pracy – szczęścia – a sukcesy przyjdą w nagrodę ! Talent należy rozwijać ! Powodzenia.

  2. No popatrz popatrz.mamusia się wpisała.a żeby nie babcia ze strony ojca to chlopaki by nie jeźdZiły.taka dobra mama.a babcia pracuje w trafika na raszkowskiej to jej zawdzięczają to ze dziś jezdrza

    • A co babcia ma wspolnego z podpisywaniem zgody .To ja mama mam wieksze prawa .A ty anonim jestes analfabeta bo od kiedy ul.piszemy z małej litery.Zajmi sie swoja dupa ,jak nie znasz sprawy od poczatku to sie nie wypowiadaj.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick