16-latka pod wpływem alkoholu weszła na słup energetyczny? Trafiła do szpitala

0
zdjęcie poglądowe / fot. Pixabay
16-letnia dziewczyna trafiła do ostrowskiego szpitala po tym, jak doszło do poparzenia, spadła i doznała obrażeń. Do zdarzenia doszło w Wieruszowie w środę po 21.00. Policja wyjaśnia, jak doszło do tego, że znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Do ostrowskiego szpitala trafiła 16-latka, która – jak ustalili policjanci – weszła na słup energetyczny i została poparzona. Do zdarzenia doszło w środę w Wieruszowie. – Policjanci dostali zgłoszenie po 21.00. Na miejsce skierowano patrol. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 16-latka weszła na słup trakcji elektrycznej. Kiedy znajdowała się na wysokości, nastąpiło zwarcie. Nastolatka spadła na ziemię. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim – wyjaśnia asp. sztab. Damian Pawlak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Na miejscu okazało się, że dwie rówieśniczki poszkodowanej, które również były na miejscu – podobnie jak poparzona 16-latka – znajdowały się pod wpływem alkoholu. – W ramach postępowania trwa wyjaśnianie, w jakich okolicznościach nastolatki weszły w stan posiadania alkoholu. Jak wstępnie ustalili policjanci, w rozmowie z nastolatkami te nie potrafiły powiedzieć, kto udostępnił im alkohol – dodaje.

Nastolatka znajduje się pod opieką ostrowskich lekarzy. Wiadomo, że doznała oparzeń ciała.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick