Pokazał charakter i wywalczył miejsce w składzie [WIDEO]

8
Mariusz Staszewski podjął decyzję, że w awizowanym składzie na mecz w Bydgoszczy znajdzie się Grzegorz Walasek, który zostaje w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski na sezon 2021. Oznacza to, że w inauguracyjnym spotkaniu w lany poniedziałek na torze Polonii Abramczyk nie zobaczymy Adriana Cyfera. Początek meczu o godz. 18:00.

Grzegorz dołączył do drużyny i jedzie z nami do Bydgoszczy. Na treningach prezentował się dobrze i w pierwszych dwóch meczach on będzie w składzie. Na ten moment wypada ze składu Adrian Cyfer – wyjaśnia trener Staszewski.

– Jest mi przykro z powodu Adriana Cyfera, który całą zimę pracował i przygotowywał się, a teraz nie pojedzie.  Były treningi i trener zdecydował, co dalej. Miejsca w składzie jest tyle, ile jest. Przepis o zawodniku do lat 24, który miał pomóc Polakom, w rzeczywistości im przeszkadza – mówi Grzegorz Walasek.

Doświadczony żużlowiec od początku przed sezonem podpisał kontrakt warszawski z ostrowskim klubem, dający możliwość wypożyczenia do innego klubu. Walasek jednak od początku postanowił walczyć o miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez Mariusza Staszewskiego. Silniki od tunera Ryszarda Kowalskiego spisywały się na treningach doskonale, co przełożyło się na dobrą dyspozycję byłego uczestnika cyklu Grand Prix oraz Indywidualnego Mistrza Polski z 2004, który kolejny raz przekonał do siebie trenera Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

    • Cyfer jest ambitny i waleczny ale jak oglądałeś mecze w poprzednim sezonie letnim to widziałeś że Adrian nie robił punktów i Staszewski pewnie widzi że teraz też nie zrobi

  1. Dla mnie to bracia go wcisneli do składu, puki co nie pojechał żaden sparing i niby na jakiej podstawie jest lepszy od Adriana. Szkoda mi Cyfera, znajomości rzadzą nie dyspozycja.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick