1,5 kg narkotyku nie trafi na rynek. Zatrzymany 25 -latek

0
Ostrowscy policjanci zabezpieczyli amfetaminę o łącznej ilości ponad 1,5 kilograma. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków szacowana jest na prawie 51 tysięcy złotych. Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał zatrzymany w tej sprawie 25-latek.

Kryminalni z ostrowskiej komendy, 5 stycznia br. na terenie powiatu zatrzymali 25-laka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności policjanci ujawnili ponad 1,5 kilograma białego proszku. Użyty do badania tester narkotykowy potwierdził, że jest to amfetamina. Narkotyki natychmiast zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków, w przypadku sprzedaży ich detalicznym odbiorcom, mogłaby sięgnąć prawie 51 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna następnego dnia usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z przepisami ustawy mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick