12,5-metrowa droga na osiedlu? Jest taka koncepcja w Krotoszynie

3
Droga osiedlowa o szerokości 12,5 metra? To możliwy scenariusz na jednym z krotoszyńskich osiedli. Mieszkańcy zapoznali się z projektem utwardzenia nawierzchni wokół swoich domów i nie zgadzają się na tak szeroką jezdnię. Co o ich argumentach sądzą władze miasta?
redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Po to są plany zagospodarowania przestrzennego, aby wszystko wcześniej ZAPLANOWAĆ! Ale kto u nad w gminie mógłby o tym pomyśleć. Plany zmienia się z dnia na dzień zgodnie z humorami Szanownej Pani Architekt i zapotrzebowania bardziej wpływowych mieszkańców.
    Totalna porażka. Wstyd!

  2. Mieszkam już 10 lat na kopieczkach i nie potrafią utwardzic drogi czy wylać warstwy asfaltowej a mówi się o obwodnicy 😂jak to w Polsce droga powstaje na koncu A później okazuje się że trzeba odkupić teren, zmienić plany itd.
    Korzystając z możliwości wiem że na radzie osiedlowej zdeklarowano się na całkowity Remont nawierzchni, ścieżki rowerowe i chodniki więc skąd 12.5m na drogę czyli całość to jakieś 15m chyba że zrobimy taka lipe jak na Chachalni gdzie trzeba zejść z rower żeby się minąć i znów poprawka 😗przydałoby się na osiedlu coś innego niż 12.5m szeroki asfalt >wystarczy latać dziury a z tego co wiem to pomysłów nie brakuje tylko ludzi do rozmów. Gadają do góry co będzie na dole 👌Tak świata nie zmienimy. Powodzenia w realizacji spokojnej, cichej, wiejskiej okolicy a dzieciaki nawet trawy. A boisku nie mają skoszonej, brak chodnika, czy ścieżki rowerowej, pociety i nie zrobiony asfalt bo światłowód trzeba było pociągnąć a gazu nie ma. Kto wam płaci że zwykły człowiek nie ma nic do powiedzenia a jego pieniądze rozrzucone są gdzie dusza zapragnie. 🧟‍♂️

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick