Oddaj krew z kablówką – zapraszamy!

3
Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 15. edycja akcji "Oddaj krew z kablówką". Wszystkich honorowych krwiodawców oraz tych, którzy po prostu chcą i lubią pomagać, zapraszamy we wtorek, 25 czerwca do naszej siedziby na Wolności 19. Już od ósmej rano 8 do 16:00 na dziedzińcu TV Proart będą na państwa czekać nie tylko ekipy medyczne gotowe do rejestrowania i poboru, ale też, jak zawsze, dodatkowe atrakcje i spotkania z ciekawymi ludźmi.

W zeszłym roku krew na naszej akcji oddało prawie 300 osób nie tylko z Ostrowa, ale z całej południowej Wielkopolski. Zebraliśmy ponad 134 litry tego życiodajnego płynu, który na pewno uratował życie i zdrowie wielu osób.

W tym roku akcja „Oddaj krew z kablówką” odbędzie się 25. czerwca. Jej przebieg zawsze jest podobny: rejestracja, wywiad lekarski, badanie próbki krwi… Jak przygotować się do tego dnia? Kto może, a kto nie powinien tego robić? Zasady są proste – w materiale filmowym mówi o nich lekarz kwalifikujący krwiodawców, Fouad Abbas. Szczegółowe informacje można uzyskać też na stronie:

http://krwiodawstwo.kalisz.pl/

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Osobiście znam strażaka który gra na weselach, ale on chyba nie będzie nigdy wystawiony do pocztu sztandarowego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick