Telewizyjny epizod przedszkolaków!

1
W jaki sposób działa kamera i jak do nagrania programów przygotowują się dziennikarze – to kwestie, w które z otwartymi buziami wsłuchiwały się dziś dzieci z ostrowskiego Przedszkola nr 7. Najmłodsi mogli też sprawdzić się w roli prezenterów telewizyjnych – zapowiadali pogodę na zbliżająca się majówkę i zrelacjonowali swoje zajęcia w przedszkolu.

Co tak naprawdę podczas pracy robią dziennikarze? Piszą bajki – to jedna z odpowiedzi dzieci, które dziś odwiedziły siedzibę Telewizji Proart. A co jest niezbędne w funkcjonowaniu całej telewizyjnej machiny – najmłodsi mieli na to swoje pomysły, zauważyli m.in., że nie można by pracować bez prądu, a dziennikarze potrzebują krzeseł i szafek.

Wśród dzieci był też mały Maksymilian, który marzył o tym, by choć przez chwilę być prawdziwym prezenterem telewizyjnym. Maks na własnej skórze przekonał się, że praca dziennikarza nie jest łatwa, bo trzeba m.in. wrzucać filmy na YouTube.

Na przedszkolakach z ostrowskiej siódemki największe wrażenie zrobiło studio telewizyjne i możliwość podglądania kolegów i koleżanek przez wizjer kamery.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick