Zwyciężył sport. Walkowera nie było. Derby Ostrowa dla Ostrovii

0
Derby Ostrowa Wielkopolskiej w kobiecej II lidze za nami. Dzisiaj doszło do pojedynku zespołu One Team z drugą drużyną Ostrovii. Wcześniej nie brakowało kontrowersji przy okazji tego meczu. Obie strony miały problem ze znalezieniem odpowiedniego terminu. Pojawił się nawet walkower. Ostatecznie wygrał sport. Doszło do meczu, w którym emocji nie brakowało. Do przerwy Ostrovia prowadziła okazale 58:40, ale po zmianie stron rywalki odrabiały straty. W IV kwarcie koszykarki One Team doprowadziły nawet do remisu 82:82. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Tomasza Główki, które zwyciężyły w tym spotkaniu 96:82. Dla obu zespołów to był przedostatni mecz w I etapie rozgrywek. Obie drużyny są pewne awansu do kolejnej rundy rywalizacji o awans do I ligi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.