Barczak i Przybylski z medalami

0
Dawid Barczak, zawodnik Center Team Odolanów, obronił tytuł mistrza Polski kickboxingu w formule K1 Rules juniorów w wadze -71kg, sprzed roku. Ta wygrana otwiera mu drzwi do dalszej kariery. Swoim sukcesem może pochwalić się też Tomasz Przybylski, który w kategorii seniorów zdobył brązowy medal.

Dawid wygrał bardzo trudny pojedynek ćwierćfinałowy z zawodnikiem z Lublina. Następne walki, kontrolował od samego początku i nie pozwolił sobie nawet na najmniejszy błąd. Zdobywając złoto, obronił swój tytuł sprzed roku.

To ogromny sukces Dawida, który niespełna tydzień temu zdobył tytuł mistrza Polski w formule kick-light. – Sukces daje mu gwarancje startu w tegorocznych Mistrzostwach Świata Juniorów, które we wrześniu odbędą się we włoskim Jesolo Lido – mówi Tomasz Sroka, trener Dawida.

Tomasz Przybylski – reprezentant Kick-Boxing Club Poprawa Ostrów Wlkp. spisał się znakomicie podczas turnieju mistrzowskiego rozegranego w Warszawie. Walki były niezwykle wyrównane. – Tomek stoczył trzy mocne walki i tym samym potwierdził, że również w formule K-1 w mocno obsadzonej kategorii -75kg zalicza się do krajowej czołówki – powiedział nam Radosław Radomski, opiekun Tomka.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia! 🙂

Foto: Tomasz Sroka, Radosław Radomski

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick