Ociąż. Zderzenie pociągu z osobówką. Poszkodowana kobieta

9
W miejscowości Ociąż (gmina Nowe Skalmierzyce) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Poszkodowana została najprawdopodobniej jedna osoba. Na miejscu pracują wszystkie służby.

Siła uderzenia była tak duża, że samochód odrzuciło na odległość około 100 metrów. Pojazdem kierowała kobieta, została przewieziona do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że dziewczyna jest w wieku 19 lat, podróżowała sama, jest mieszkanką Ociąża w gminie Nowe Skalmierzyce – Kobieta jest w stanie bardzo ciężkim, zagrażającym życiu – poinformował Adam Stangret, zastępca kierownika ostrowskiego SOR-u.

Pociąg przewoźnika Intercity biorący udział w wypadku kursował na trasie Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny. Z wstępnych informacji wynika, że nikt z pasażerów pociągu nie został poszkodowany. PKP Intercity zagwarantowało podróżującym komunikację zastępczą w postaci autokarów. Strażacy oraz policjanci pomogli pasażerom przesiąść się do nich.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. 5
    4

    Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy giną na przejazdach kolejowych.Czy to jest ich rozczepanie czy może wszystko ważniejsze podczas jazdy np telefon zamiast obserwować drogę. Nie żal mi takich ludzi bo sami są sobie winni.

    • Jego nie spotka bo on jeździ super tylko ci wszystko wiedzący kryształowi kierowcy wielu wpędzają w kolizje bezmyślnie egzekwując swoje prawa choćby, będąc na pierwszeństwie zamiast zwolnić wyhamować i przepuścić roztrzepańca przez co uniknięto by wypadku twardo egzekwują swoje prawa.

  2. Niestety nie ma. Bo komu by się chciało założyć. A kuzynka jest w Poznaniu i leży w śpiączce. Ciężko stwierdzić czy z tego wyjdzie. Płakać się chcę, młoda dziewczyna wystarczy już tego najgorszego w tej rodzinie. Olu wracaj do zdrowia. Czekamy na Ciebie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick