Zagrał na Turnieju im. Jerzego Kryjoma, teraz dostał powołanie do reprezentacji Polski

1
Fot. fanpage Turnieju im. Jerzego Kryjoma
Maksymilian Dziuba, który dwukrotnie rywalizował w Turnieju im. Jerzego Kryjoma organizowanym w Ostrowie Wielkopolskim, otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski U-15.

Maksymilian to syn jednego z organizatorów Turnieju im. Jerzego Kryjoma. W tym roku odbyła się szósta edycja zawodów zorganizowana dla małych sportowców. Podobnie jak w poprzednich latach, także tym razem zebrała wiele pozytywnych opinii. Teraz okazuje się, że marzenie organizatorów powoli się spełnia, a uczestnicy turnieju nieśmiało zaglądają na piłkarskie salony.

Trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań Maksymilian Dziuba otrzymał właśnie powołanie na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski U-15. Urodzony w 2005 roku zawodnik dołączył tym samym do trzech kolegów z Kolejorza: Bartosza Tomaszewskiego, Jana Niedzielskiego i Mateusza Wójcika. – Cieszymy się, że piłkarze biorący udział w naszym turnieju odnoszą takie sukcesy! Gratulujemy i życzymy powodzenia na boisku – mówią organizatorzy Turnieju im. Jerzego Kryjoma.

Zobacz VI Turniej im. Jerzego Kryjoma

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick