Poszukiwania zakończone. Zaginiona odnaleziona żywa!

3
Zaginęła 76-letnia Kazimira Binienda. Kobieta była widziana ostatni raz w okolicy swojego domu przy ulicy Piłsudskiego. Wyszła do lekarza i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Znakiem szczególnym u zaginionej kobiety są ceglasto-czerwone włosy. Kiedy wychodziła, była ubrana w czarną kurtkę, ciemne spodnie i czerwony szalik. Jak informuje nas rodzina, wczoraj około godziny 18.00 był sygnał w jej telefonie, ale nie odbierała połączeń. Teraz telefon jest wyłączony.

Kobieta ma stany depresyjne. Zdarzało się już wcześniej, że wychodziła z domu na kilka godzin i złośliwie nie odbierała telefonów od członków rodziny. W ostatnim czasie, informowała rodzinę, że „wywinie im numer na święta”.

Swoje działania prowadzi grupa poszukiwawcza Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski. Wczoraj akcja trwała do 1 w nocy.

O godz. 1 w nocy działania zostały przerwane.Jutro szukamy dalej.

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Wtorek, 6 listopada 2018

AKTUALIZACJA: Kobieta skontaktowała się z jednym z członków rodziny, który mieszka w Gdańsku. Powiedziała, że znajduje się nad wodą jednak nie chce podać konkretnej lokalizacji.

AKTUALIZACJA: Kazimiera została odnaleziona na Piaskach Szczygliczce! Jest cała i zdrowa. Na miejsce jedzie rodzina oraz policja.

Odnaleziona! Po alarmie od rodziny Marcin i Adam udali się na Piaski. Kobietę znaleźli na ul. Limanowskiego. Udało się…

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Środa, 7 listopada 2018

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. współczuje tej Pani oraz a przede wszystkim członkom jej rodziny
    ta sytuacja obrazuje pewnie tylko namiastkę tego jaką straszna chorobą jest depresja i pozostałe jej pochodne. Co przechodzi i do czego jest zdolny sam chory a jak bezsilne mimo wszystko są osoby z otoczenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick