Za dwa tygodnie pójdziemy do urn

5
Fot. fotolia.com
Kampania wyborcza jest już na półmetku, a to oznacza, że za dwa tygodnie wyborcy w całej Polsce pójdą do urn, by oddać głos na osoby, które ich zdaniem powinny zasiąść w radach gmin, powiatów i miast. Zdecydują także o tym, kto zostanie ich wójtem, burmistrzem bądź prezydentem oraz, jaki skład będą miały w przyszłej kadencji sejmiki wojewódzkie.

Niektórzy już doskonale wiedzą, na kogo zagłosują w październikowych wyborach samorządowych, inni ciągle się zastanawiają, a część pewnie nie zapoznała się jeszcze z listami kandydatów na wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych. To właśnie z myślą o nich opublikowaliśmy na wlkp24.info listy kandydatów, którzy ubiegają się o te stanowiska.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Warto się z nimi zapoznać na dwa tygodnie przed wyborami i zastanowić się, komu dać szansę, by reprezentował nas przez najbliższe lata. Poniżej prezentujemy linki do wszystkich list z kandydatami, które opublikowaliśmy na naszym portalu.

PRZECZYTAJ TEŻ: PKW wylosowało. Znamy listy wyborcze

Zobacz listy kandydatów w wyborach samorządowych 2018

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. 5
  9

  ludzie dlaczego głosujecie, to nic nie zmieni, zmienią się tylko zarobki tych co wygrali. Głosowanie na radnych w samorządach to ściema , o czym oni tak naprawdę decydują,takie wybory dają wam tylko fałszywe poczucie że coś od was zależy , a tak ogólnie to jakie oni mają postulaty do spełnienia??? O wszystkim i tak decydują pewne układy.

 2. 2
  1

  wyborca brawo!
  natomiast mmm i po co wybory totalna porażka nie głosujcie ale do szczekania gardło się już pali ,,,klawiatura cyka!!!!!nie chcesz głosować nic na siłę i wbrew sobie ale tym samym nie zabieraj głosu nie oceniaj nie krytykuj nie przewiduj!!!!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.