Za dwa tygodnie pójdziemy do urn

5
Fot. fotolia.com
Kampania wyborcza jest już na półmetku, a to oznacza, że za dwa tygodnie wyborcy w całej Polsce pójdą do urn, by oddać głos na osoby, które ich zdaniem powinny zasiąść w radach gmin, powiatów i miast. Zdecydują także o tym, kto zostanie ich wójtem, burmistrzem bądź prezydentem oraz, jaki skład będą miały w przyszłej kadencji sejmiki wojewódzkie.

Niektórzy już doskonale wiedzą, na kogo zagłosują w październikowych wyborach samorządowych, inni ciągle się zastanawiają, a część pewnie nie zapoznała się jeszcze z listami kandydatów na wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych. To właśnie z myślą o nich opublikowaliśmy na wlkp24.info listy kandydatów, którzy ubiegają się o te stanowiska.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Warto się z nimi zapoznać na dwa tygodnie przed wyborami i zastanowić się, komu dać szansę, by reprezentował nas przez najbliższe lata. Poniżej prezentujemy linki do wszystkich list z kandydatami, które opublikowaliśmy na naszym portalu.

PRZECZYTAJ TEŻ: PKW wylosowało. Znamy listy wyborcze

Zobacz listy kandydatów w wyborach samorządowych 2018

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. 5
  9

  ludzie dlaczego głosujecie, to nic nie zmieni, zmienią się tylko zarobki tych co wygrali. Głosowanie na radnych w samorządach to ściema , o czym oni tak naprawdę decydują,takie wybory dają wam tylko fałszywe poczucie że coś od was zależy , a tak ogólnie to jakie oni mają postulaty do spełnienia??? O wszystkim i tak decydują pewne układy.

 2. 2
  1

  wyborca brawo!
  natomiast mmm i po co wybory totalna porażka nie głosujcie ale do szczekania gardło się już pali ,,,klawiatura cyka!!!!!nie chcesz głosować nic na siłę i wbrew sobie ale tym samym nie zabieraj głosu nie oceniaj nie krytykuj nie przewiduj!!!!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick