Wystartował V Ostrowski ICE MAT Półmaraton [FOTORELACJA]

9
Punktualnie o godzinie 13.00 na ostrowskim rynku wystartował ostrowski ICE MAT półmaraton, który wchodzi w skład Grand Prix Wielkopolski.

W biegu wystartowało blisko 500 osób. I to nie tylko z Ostrowa Wielkopolskiego ale także m.in. z Krakowa, Wrocławia i Rawicza. Firma ICE MAT ufundowała sprzęt sportowy o wartości 6000 zł. Powędruje on do Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim. Każdy z uczestników, przekazując swoje wpisowe, również dołączał się do zbiórki na ten cel.

Choć świeci piękne słońce, uczestnicy zgodnie twierdzili, że warunki są bardzo trudne. – Warunki do biegania nie są najlepsze. Wiatr potęguje mróz, dodatkowo jest ślisko. Ale warunki schodzą na dalszy plan. Najważniejsza jest dobra zabawa i pobijanie własnych rekordów – mówi jeden z uczestników.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 11
  2

  Tyle miejsca na piaskach ale nie. Blokować ulice a co, niech mieszkańcy się trochę poirytują.
  Grupa ludzi możne robić co chce . NA BLOKOWANIE ULIC ?KTO NA TO ZEZWALA?

 2. 5
  2

  Tyle miejsca na piaskach ale nie. Blokować ulice a co, niech mieszkańcy się trochę poirytują.
  Grupa ludzi możne robić co chce . NA BLOKOWANIE ULIC ?KTO NA TO ZEZWALA?

 3. 4
  3

  Biegi uliczne jak sama nazwa wskazuje z reguły odbywają się na ulicach miast. A gdyby tak jeden z drugim ruszył tyłek na spacer, a nie tylko samochód to idealnie dla zdrowia. Bo na spacer się chodzi a nie jeździ. Ponoć Piaski były dzisiaj odblokowane dla tych wszystkich , którzy chcieli na nie dojechać i pooddychać powietrzem bez smogu /sarkazm/.Typowi Polacy – MARUDY!!! Powodzenia dla leniwców, a organizatorom i wszystkim uczestnikom GRATULACJE!!!!! Tak narzekacie na smog, a te wasze zablokowane raz w roku samochodziki smrodu nie wydzielają?????????

  • 2
   1

   Nie wydzielają bo są ekologiczne! Po to wymyślono samochód, aby jeździć a nie chodzić czy biegać bez sensu i to jeszcze w mieście po ulicach, gdzie kłęby dymu z kominów wciskają się wszędzie (do płuc też).

 4. Bożeee patrze i nie mogę oczom wierzyć jeden dzień na pare godzin ulica zablokowana a marudzą jakby cały tydzień,naprawdę po co się denerwować i kłaść po nogi kłody takim inicjatywom- promocja zdrowia,aktywności,promocja miasta itp.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick